Super hry

27. března 2008 v 17:43 | ktulachova |  Hry

Neposedná trojčata (oddechové)

hodnocení: Neposedná trojčata (oddechové)
562.7KB
Jistě znáte populární americký film Tři muži a nemluvně. Ve hře Neposedná trojčata se však situace poněkud mění, jsou zde totiž tři nemluvňata a vy. Jejich rodiče vám tyto roztomilé mrňousky svěří na hlídání a vám nezbývá nic jiného, než o děti řádně pečovat tak, aby jim nic nechybělo.

Křečkův úlet 2 (srandičky)

hodnocení: Křečkův úlet 2 (srandičky)
1.2MB
Je tu další povedená hra v hlavní roli s roztomilými zvířátky. Tentokrát se jedná o křečky, kteří mají velký sen, proletět se nad jejich domovskou krajinou. Vaším úkolem je správně načasovat odpalovací stroj tak, aby vymrštěného křečka vystřelil do co největší vzdálenosti.

Rychlé občerstvení (strategie)

hodnocení: Rychlé občerstvení (strategie)
682.5KB
Oblečte si kuchařskou zástěru, stoupněte si za pult s gyrosem a naservírujte zákazníkům co nejvíce pokrmů. Jakmile s vámi hosté přestanou být spokojeni, bezlítostně vás zbídačí! Dbejte, aby každá porce obsahovala všechny ingredience, zákazník jinak pokrm odmítne.

Módní přehlídka (oddechové)

hodnocení: Módní přehlídka (oddechové)
2.4MB
Tvůrčí schopnosti a smysl pro módu prověří netradiční zábavná hra nesoucí název Módní přehlídka. Vytvořte si virtuální postavičku a vyberte pro ni nejslušivější variaci oblečení, líčení a dalších módních doplňků. Možná vám hra napoví, čím obohatit domácí šatník ;)

Létající delfín (oddechové)

hodnocení: Létající delfín (oddechové)
205.9KB
V online hře Létající delfín se připravte na jedinečný zážitek, jedná se totiž o skutečnou herní lahůdku. Přírodovědecké publikace uvádějí, že vodní hrátky jsou pro delfíny důležitou a nepostradatelnou součástí každodenního života. Delfín dlouholebý je dokonce vyhlášeným akrobatickým skokanem.

Bob a Dave (sportovní hry)

hodnocení: Bob a Dave (sportovní hry)
516.8KB
Legrační online hra Bob a Dave slibuje, díky své dobré hratelnosti a nakažlivosti, která vás nutí neustále překonávat dosavadní rekordy, skvělou zábavu. Načasujte správně odpal cyklisty basebalovou pálkou a nechte jej plachtit vzduchem do maximální možné vzdálenosti.

The Great Escape (skákačky)

hodnocení: The Great Escape (skákačky)
1.8MB
Vyzkoušejte si povedenou skákačku z farmářského prostředí The Great Escape. Úkolem každého kola je nasbírat potřebné množství vápníku a nenechat se lapit číhajícími sedláky. Kromě super zábavy může hra každého ponaučit o důležitosti kalcia pro lidský organizmus :)

Let It Flow (logické hry)

hodnocení: Let It Flow (logické hry)
1.1MB
Spasíte slunkem vyprahlou farmu přísunem vody ze svěžího podzemního pramene? Nejprve správně poskládejte potrubí a následně natlakujte čerpadlo, aby se voda dostala na povrch a zavlažila kukuřičné pole a uspokojila vyprahlá hrdla farmářské zvěře.

Sushi bar (strategie)

hodnocení: Sushi bar (strategie)
4.6MB
Nevěříte, že práce v sushi baru může být velice náročná? Přesvědčit se můžete v následující strategii, která věrohodně simuluje všední každodennost právě v jedné sushi restauraci. Dokážete obsloužit všechny hosty včas nebo zpanikaříte a hosté z restaurace s rozhorčením odejdou?

Bubble Trouble (hry pro dva)

hodnocení: Bubble Trouble (hry pro dva)
602.4KB
Postřehová hra pro jednoho nebo dva hráče Bubble Trouble vyniká zejména svojí originalitou a výbornou hratelností. Vystavujte bariéry před skákající míčky, které se následně rozdělí na menší kousky, až z nich nakonec nezbyde vůbec nic. Hra je o mnoho akčnější, hrají-li společně 2 hráči :o)

Zákony schválnosti 4 (srandičky)

hodnocení: Zákony schválnosti 4 (srandičky)
1.5MB
Kultovní edici her Zákony schválnosti již není třeba na Superhrách sáhodlouze představovat. Obětí čtvrtého dílu se stává opět jedna z osobností německé politiky. Najdete všechny nástrahy, kterými lze kancléře rozhněvat? Pakliže ne, přineseme vám během několika dnů podrobný návod ;)

Zákony schválnosti 3 (logické hry)

hodnocení: Zákony schválnosti 3 (logické hry)
1MB
Třetí pokračování škodolibé hry Zákony schválnosti se točí kolem populárních osobností politiky v Německu. V časovém limitu máte jediný úkol, a sice vybudit v kancléři co nejvyšší hladinu vzteku a zmaru. Podaří se vám najít všechny nástrahy nebo si raději počkáte na redakční nápovědu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama