Hry

27. března 2008 v 17:34 | ktulůachova |  Hry

Deal or no Deal (oddechové)

hodnocení: 9 Deal or no Deal (oddechové)
493.4KB
Prokažte schopnost správného úsudku a bezchybného rozhodování, nepouštějte nervy z uzdy a snažte se mít stále chladnou hlavu. Jen tak totiž můžete dosáhnout uspokojivého výsledku ve hře Deal or No Deal. Jedná se o počítačovou verzi světově proslulé televizní soutěže.

Snowboarding (sportovní hry)

hodnocení: 8 Snowboarding (sportovní hry)
1.3MB
Vášniví vyznavači zimních sportovních radovánek a zvláště pak snowboardingu zcela jistě stráví příjemné chvíle u hry s trefným a jednoduchým názvem Snowboarding. Vyberte si jednoho ze závodníků a pusťte se odvážně do zdolávání prudkého kopce plného nerovností.

Ascendent Storm (strategie)

hodnocení: 10 Ascendent Storm (strategie)
910.3KB
Jestliže se nebojíte dobrodružství s příchutí potulného života plného strastiplných překvapení a středověkých potyček s loupeživými bandity, bude pro vás napínavá rpg hra Ascendent Storm ideální volbou. Procházejte herní mapu a snažte se vytvořit co nejsilnějšího hrdinu.
//<![CDATA[ &lt;!--&lt;![CDATA[ /* (c)AdOcean 2003-2007 */ /* SLAVE: centrum_cz.superhry.homepage.prstandard */ if(typeof adoceancentrumczscdhpxftha=='function') adoceancentrumczscdhpxftha(); //]]&gt;--&gt; //]]>

Dino Babies (oddechové)

hodnocení: 9 Dino Babies (oddechové)
496.5KB
Své mateřské pudy budete moci snadno uspokojit ve hře Dino Babies. Vyzkoušejte si, jak obtížný život má každá starostlivá dinosauří matka, která svědomitě pečuje o svá mláďata. Dříve, než z malých dinosauříků vyrostou obrovští, hrůzu nahánějící ještěři, je třeba jim věnovat svědomitou péči.

The Commanders Sister (strategie)

hodnocení: 9 The Commanders Sister (strategie)
3.1MB
Strategická hra The Commanders Sister vás zavede do období diplomatické krize mezi západním světem a Čínou. Nepokoje pomalu ale jistě přerůstají v otevřený vojenský konflikt. Vaším hlavním cílem je za každou cenu zabránit nepřátelským čínským jednotkám v obsazení severní oblasti.

Crazy Push Off (hry pro dva)

hodnocení: 10 Crazy Push Off (hry pro dva)
6.1MB
Kdo hledá odreagování u nenáročné zábaby, jistě bude hrou Crazy Push Off velmi příjemně překvapen. Na začátku si vyberete ze čtyř nabízených, vám nejsympatičtější zvířátko, v jehož kůži pak svedete napínavé souboje s ostatními zástupci zvířecí říše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama