Valentýn se Zyňkem Drdou

22. února 2008 v 21:48 | ktulachova
ImageZbyněk Drda je momentálně sólo, jeho vztah se Soňou Pavelkovou už je minulostí. Jak to vlastně všechno mezi nimi bylo a jak Zbyněk oslaví dnešní den? To nám prozradil v rozhovoru!

Jaký máš vztah k svátku svatého Valentýna?
Zbyněk: Samozřejmě ho uznávám. Když bylo s kým, tak jsme si dávali dárečky a chodili se někam najíst. Ale Valentýn pro mě není svátek, na který bych se celý rok těšil. Podle mě je lepší si lásku dokazovat po celý rok a ne čekat na 14. únor a všechno v ten den ze sebe vychrlit (směje se).

ImageJaké dárky jsi dával holkám?
Zbyněk: Vždycky nějaké plyšáky nebo drobnosti. A pak si myslím, že ženu vždycky potěší kytka. Já jsem spíš takový "kytkový". Když jedu domů, tak mamce přivezu kytku. Nebo když mi někdo s něčím pomůže, třeba kamarádka, tak jí taky dám kytku. Ono to vždy potěší.

Kam bys vzal holku na romantické valentýnské rande?
Zbyněk: Svoji přítelkyni bych vzal nejdřív na večeři, pak do kina a pak bychom šli domů strávit společně zbytek večera.Bylo by ale úžasné strávit třeba celý víkend v Paříži.

Jaký dárek by potěšil tebe?
Zbyněk: Já nejsem zase tolik na dárky. Když jsem byl malý, tak jsem je pod stromečkem na Vánoce vždycky počítal a musel jsem jich mít nejvíc (směje se), ale teď už mě to pustilo a nemusím dostávat tolik dárků. Je to spíš o nápadu, nemusí to být nic velkého, drahého, monstrózního, klidně maličkost, která potěší.

Na co tě holka získá? Jaká musí být?
Zbyněk: Musí to být hlavně osobnost, nemám rád holky, které sedí v koutě. Je mi úplně jedno, jestli to bude blondýnka, brunetka nebo zrzka, jestli bude štíhlá nebo plnoštíhlá. Samozřejmě se mi líbí hezké holky, to nebudu popírat, ale zajímá mě spíš její osobnost a jaká je uvnitř. Musí si mě získat jako člověk.

ImageOtázka na tělo - znamená to, že jsi teď po rozchodu se Soňou volný?
Zbyněk: Je to tak.

Proč jste se vůbec rozešli?

Zbyněk: Prostě jsme nejdřív byli spolu a teď jsme od sebe. Stejně jako v každém jiném vztahu, tak to probíhalo i u nás. Láska časem vyprchala. Byli jsme spolu něco přes rok, ten vztah jsem si moc užil, na Soňu stále nedám dopustit a mám ji moc rád. Kdykoli mi zavolá, že má nějaký problém, tak se jí pokusím pomoct. Zůstali jsme výborní kamarádi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama