Tokio Hotel

22. února 2008 v 21:47 | ktulachova
ImageRok 2007 je už pár dní minulostí, ale vzpomínky z nejrůznějších zážitků zůstávají velmi silné. Téháčka prožili zatím nejrušnější rok své kariéry a svých životů vůbec. Nejen že se jim stále skvěle daří hudebně, navíc dvojčata dosáhla plnoletosti, takže si můžou dovolit už i to, co dříve ne. A kromě toho vysvětlují, proč vydali cédéčko v angličtině, a pozor: Bill prozradil novinku o svém těle!

"Svoboda 89"

Proč vlastně TH vydali album Schrei i v angličtině s názvem Scream? Většina fanoušků si myslela, že anglickou verzi vydali kvůli větší šanci uspět ve více zemích a v USA. Kluci to ale popírají. "Nevydali jsme cédéčko v angličtině kvůli tomu, abychom se zalíbili tam, kde němčina nefunguje. Ale aby si naši fanoušci mohli vybrat, jestli chtějí poslouchat naše desky v našem rodném jazyce nebo v tom tzv. mezinárodním." Kluci říkají, že kdyby to dělali z čistě marketingového důvodu, museli by vydat desku i v několika dalších jazycích. "Musel bych zpívat rusky, polsky a nakonec možná i česky," směje se Bill bláznivému nápadu. "Scream jsme vydali proto, abychom mohli vyjít vstříc všem fanouškům, kteří německy neumí a našim písničkám chtějí rozumět."


"Cestujeme Evropou, ale skoro nic nevidíme."

Tokiáči patří mezi kapely, které po Evropě nejvíce cestují. Každý by si mohl myslet, že to musí být super život. Dělat, co vás baví, za co vás ostatní obdivují, a ještě díky tomu navštívit spoustu míst, kam byste se jinak možná nikdy nepodívali. Ale není to zdaleka tak úžasné, jak to vypadá. "Sice hodně koncertujeme - skoro každý den v jiném městě nebo rovnou v jiné zemi. Ale nikdy nemáme čas podívat se aspoň na chvíli jen tak ven. Buď jsme v letadle, v tourbusu a nebo v hotelu. A většinou jsme strašně unavení, a když máme volno, spíme. Nebo jsme v backstage a připravujeme se na koncert. Cestujeme Evropou, ale skoro nic nevidíme." Na soukromé výlety jezdí, když mají pár týdnů volno. "Teď jsme měli volno měsíc - první volné 4 týdny v tomto roce. 2 týdny se snažíme být doma, ale aspoň dva týdny trávíme někde na soukromých cestách," prozrazuje Bill.


Bill: "Nejsem gay, ale ze srandy jsem to napsal na internetu."

Na internetu se kromě jiných drbů objevil i ten, že se Bill přiznal, že je gay. Spousta fanynek kvůli tomu prožila šok, další spousta se touto fámou velmi pobavila. Jaká je ale pravda a jak tato fáma vlastně vznikla? "Pamatuju si, že to bylo po divoké oslavě našich narozenin. Byl jsem dost v náladě, byl jsem zvědavý, co se zrovna děje na našem internetovém fóru, tak jsem se tam připojil a ze srandy to tam napsal. Když jsem pak vystřízlivěl a zjistil, co jsem tím způsobil, bylo samozřejmě už pozdě něco s tím dělat. Takže teď, když jsem taky střízlivý, můžu klidně říct, že to byl opravdu jen fór a že jsem na holky jako všichni kluci v kapele!" 
Spoustu bulvárních výmyslů si však o TH vymýšlejí sami novináři. "Je fakt, že někdy fakt nevědí, co za blbost by napsali. Už jsem si o sobě přečetl, že mě našli mrtvého z předávkování v hotelovém pokoji," kroutí Bill hlavou. Jediné, na čem je prý extrémně závislý, je kafe. A alkohol? "Ne že bych na něm byl závislý, ale je fajn, že se už můžu svobodně napít, aniž bych kvůli tomu musel mít problémy."

Se svobodou zásadně souvisí také Billovo nové tetování. Na levé předloktí si nechal vytetovat velký nápis Freiheit (Svoboda) a číslovku 89. "Svoboda je podle mě jedna z nejdůležitějších věcí, které si moc vážíme a kterou je potřeba hlídat. A 89 je pro mě zásadní číslo, protože je to rok našeho narození. Obzvláště teď, když jsme konečně plnoletí a jsme tu sami za sebe."


Číselná fakta:

Jsou to právě 3 roky, co se Tokio Hotel podařilo prorazit.

V soukromí Bill svůj účes příliš neřeší, ale jakmile jej čeká vystoupení v televizi nebo kdekoli na veřejnosti, trvá mu výroba správné podoby účesu asi 4 a půl hodiny!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama