Killerpilze

22. února 2008 v 21:50 | ktulachova
ImageProti vlastní vůli byli médii označeni za úhlavní konkurenci TH. Proti vlastní vůli byli také označeni za novodobé punkery. Bulvární plátky navíc řeší fakt, že nejmladšímu členovi Zabijáckých houbiček je teprve patnáct let. A co na to všechno Max, Jo, Schlagi a Fabi říkají? Zjistili jsme pro vás pár hustých zajímavostí!

"Nejsme žádní drsní punkeři!"

Kluci z Killerpilze se na média zlobí, protože prý bulvár vyvolal umělou válku mezi nimi a TH. "Psali o nás, že chceme být za každou cenu protiklad Tokio Hotel. Že prý chceme svou image i hudbu postavit na tvrdém punku. To je ale úplný nesmysl. My nejsme žádní drsní punkeři. Jsme prostě čtyři kluci z malého německého města, kteří mají rádi hudbu a pomocí svých písniček se chtějí se svými fanoušky dělit o své životní pocity," vysvětlují KP.

Žádné pivo a místo podprsenek od fanynek létají plyšáci?!

Co to vlastně znamená být punker? Jo z Killerpilze si myslí, že punker je člověk, který si žije svůj vlastní život ve svém vlastním světě a neřeší, co si o něm myslí ostatní. "S tím bychom se sice celkem ztotožnili, ale punk jako hudební styl je opravdu něco jiného, než děláme my." Mnohem přesnější je pro jejich kapelu prý punk-rock. "A v tom je velký rozdíl. Protože zatímco punk se zaměřuje především na politická témata, punkeři dávají v písničkách hodně razantně najevo nesouhlas s tím, co se kolem nich děje, punk-rock je rychlá kytarová muzika, při které se lidi můžou skvěle pobavit. A o to nám jde ze všeho nejvíc - dělat muziku, která nás baví, pokud možno našimi písničkami oslovit nějaké fanoušky a společně si užívat koncerty."

Klukům by teoreticky mohlo být úplně jedno, do jaké škatulky je hudební kritici zařadí. Že pro ně není nijak zásadně důležité, jestli je fanynky berou jako punkery nebo rockery, dokazuje i jejich úplně obyčejná image. Jenže médiím to jedno není a začaly se kvůli tomu objevovat posměšné zprávy v tisku. "Co je to za punkery, když se na jejich koncertech nesmí pít pivo a od fanynek létají místo podprsenek plyšáci?!" objevuje se například v německých bulvárních plátcích. "Takovým reakcím se můžeme opravdu jen smát. Pánové hudební publicisté si totiž zjevně neuvědomují, že jsme poloteenager
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama