Jenifer Lopez

22. února 2008 v 21:46 | ktulachova
ImageI když jí letos bude už 39 let, holka z Bronxu, jak o sobě ráda mluví, se nijak nešetří. Naopak, žije život naplno, jak jen to jde. Nejen že svou hudební kariéru stále úspěšně kombinuje s hereckou, navíc stíhá i tu rodinnou. Předposlední manželství s tanečníkem Chrisem Juddem jí sice nevydrželo ani rok, ale teď už je tři roky všechno jinak! A za pár měsíců to bude ještě úplně jinak. J. Lo je totiž těhotná! Jak to však bude dál? Zvládne skloubit roli matky, zpěvačky a herečky?

J. Lo bojuje proti obezitě

Jennifer Lopez je hodně akční člověk. Důkazem toho je třeba právě skončený rok 2007, během něhož stihla vydat dvě alba, k tomu natáčí filmy - tím nejnovějším je El Cantante. Spolupracuje s hudebními televizními stanicemi na různých tanečních reality show, se svým manželem Marcem Anthonym uspořádala velké společné koncertní turné a ještě se dokáže věnovat veřejně prospěšným aktivitám, a k tomu všemu potvrdila, že je těhotná!

V první polovině roku vydala svou první španělsky zpívanou desku Como Ama Una Mujer. Ta se ukázala být tak žádaná, že se okamžitě po vydání usadila na prvním místě prodejnosti v kategorii latinsko-amerických alb a udržela se tam 4 týdny, díky čemuž se stala nejúspěšnější debutovou (první v pořadí) španělsky zpívanou deskou vůbec. Před koncem roku k ní Jennifer přidala ještě nové anglicky zpívané album Brave. Zajímavostí je videoklip k singlu Do It Well, ve kterém se Jennifer prezentuje jako nesmlouvavá žena, která si to rychle a stručně vyřídí s každým chlápkem, který na ni drze sáhne. "Chtěla jsem tentokrát udělat trochu něco jiného než jen čistě taneční video. A režisér přišel s tímhle zajímavým nápadem, tak jsme ho zrealizovali a s výsledkem jsme velmi spokojeni," nechala se slyšet krátce poté, co video poprvé odvysílala MTV. Další pikantností je fakt, že na desce Brave spolupracoval i producent J.R. Roten, který je považován za nového přítele Britney Spears a zároveň za otce jejího třetího, ještě nenarozeného dítěte.

ImageAle zpět k Jennifer. Ta pro podporu své nové desky Brave (Statečná) se svým manželem Marcem Anthonym uspořádala nevšední společné koncertní turné po velkých halách po celých USA. Výjimečností celého projektu je to, že jeden dolar z každé zakoupené vstupenky zpěvačka věnuje své nadaci ING Run For Something Better, která ve vybraných základních a středních školách organizuje boj proti obezitě latinsko-americké mládeže.

Budou to dvojčata!

Sice to dlouho odmítala přiznat, ale její bříško je už tak kulaté, že sama uznala, že zapírat nemá smysl. Ano, Jennifer Lopez je těhotná! A co víc, podle všeho čeká nastávající maminka dvojčátka. Podle toho, jak se s Marcem na narození potomka, tedy vlastně potomků, připravuje, je to jasné.

Veškeré oblečení a vybavení pro miminko totiž nakupují v párech - s modrými motivy pro chlapečka, s růžovými pro holčičku. Například na miminkovských kombinézách jsou navíc nápisy "princ" a "princess". Spekulace o tom, že si od lékařů nenechali prozradit, co to bude, a proto chtějí být připraveni na obě varianty, vyvrátili faktem, že si pořídili i velmi hezký dvojkočárek.
To všechno jen potvrzuje další fakt, že Jennifer najala speciální firmu zabývající se zařizováním dětských pokojíčků. Zakázka přitom údajně zahrnuje všechny tři rezidence, které spolu manželé vlastní. Jde o sídla v losangeleském Bell Air, na floridském ostrově Fisher Island a v newyorské části Oyster Bay. "Každý z těch pokojíčků by měl Jenn přijít asi na čtyřicet tisíc dolarů," prozradila do médií jedna z jejích kamarádek.

O přerušení či snad ukončení kariéry kvůli mateřství však prý J. Lo rozhodně neuvažuje. "Když můžou jiné, třeba Gwen Stefani, zvládat práci i rodinu dohromady, můžu i já," prohlásila jasně Jennifer!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bob bob | E-mail | 26. února 2008 v 15:21 | Reagovat

mas to tady pekny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama